Vanaf 11 november: onze koffiebonen, thuis of op kantoor bezorgd
Lebkov & Sons – Good Food
EN NL
Vooruit bestellenAccount Mand (0)
Vacature · Amsterdam

Assistent-storemanager, Lebkov Amsterdam

Vacature assistent bedrijfsleider horeca in Amsterdam

32–38 uurMinimaal 4 dagen per weekTeam van zo’n 30Roeterseiland of Zuidas

Lebkov begon in 2002 met één zaak naast Leiden Centraal. Inmiddels hebben we zeven zaken in vijf steden, en ons doel is nog steeds hetzelfde: iemands dag een beetje beter maken, met goede koffie, eerlijk eten en een moment van rust. Onze zaken op de Zuidas (geopend in 2018) en Roeterseiland (geopend in 2021) hebben allebei grote teams en ruimte voor een assistent-storemanager. Samen met de storemanager leid je een internationaal team van zo’n 30 mensen en zorg je dat dat elke dag lukt.

Solliciteer

Wat ga je doen

  1. Je helpt de storemanager het team te leiden en te coachen, en helpt nieuwe collega’s om elke dienst iets nieuws te leren.
  2. Je helpt met het rooster en de wekelijkse bestelling, op basis van data, zodat we weinig verspillen.
  3. Je neemt de leiding op de vloer als de storemanager er niet is.
  4. Je bewaakt kwaliteit, hygiëne en service op Lebkov-niveau.
  5. Je werkt mee op de vloer, als team: we doen alles samen, aan de koffiemachine, de counter en in de keuken.

Wie ben jij

  1. Je bent positief. Dat vinden we het allerbelangrijkst.
  2. Je gelooft in leren en hebt een growth mindset.
  3. Je houdt evenveel van mensen als van cijfers.
  4. Je spreekt Nederlands en/of Engels.
  5. Je kunt minimaal 4 dagen per week werken, tijdens de piekuren.
  6. Ervaring met het leiden van een team in de horeca, koffie of retail is een pré, maar geen must. We leren het je graag.

Wat bieden we

  1. Salaris volgens de Horeca-cao.
  2. Onbeperkt koffie tijdens je dienst.
  3. Personeelskorting en eten tijdens je dienst.
  4. Ruimte om te groeien, met trainingen die eigenlijk nooit stoppen.
  5. Een familiebedrijf dat niet draait om aandeelhouderswaarde.

Solliciteren

Mail ons via careers@lebkov.nl, vertel iets over jezelf en welke zaak je voorkeur heeft: Roeterseiland of Zuidas.

Solliciteer
Lebkov-barista schenkt een latteLebkov-teamlid schenkt melk voor een cappuccino

Vragen over deze vacature

In welke zaak ga ik werken?

Bij Lebkov Roeterseiland (Roetersstraat 15) of Lebkov Zuidas (Claude Debussylaan 130). Beide zaken zoeken een assistent.

Hoeveel dagen per week?

Minimaal 4 dagen per week, 32 tot 38 uur.

Heb ik ervaring als leidinggevende nodig?

Nee. Ervaring met het leiden van een team in de horeca, koffie of retail is een pré, maar geen must. We leren het je graag.

Moet ik Nederlands spreken?

Nederlands en/of Engels is prima. We hebben een internationaal team en spreken allebei.

Wat verdien ik?

Je salaris is volgens de Horeca-cao. Daarnaast drink je onbeperkt koffie tijdens je dienst en krijg je personeelskorting en eten.

Hoe solliciteer ik?

Stuur een mail naar careers@lebkov.nl en vertel iets over jezelf.